> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Plzeň - Avalon Business Center

Plzeň - Avalon Business Center

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Avalon Business Center se nachází pár metrů od Klatovské třídy, mezi ulicemi Husova a Poděbradova.

Moderní kancelářský areál v centru Plzně s výbornými možnostmi krytého parkování a napojením na hlavní silniční a dálniční tahy. Příjemné a reprezentativní prostředí pro zaměstnance s moderní infrastrukturou, kavárnou a novou restaurací People´s. AVALON Business Center je snadno dostupný městskou i osobní dopravou a těží z blízkosti vysokých škol i velkých firem a úřadů.

Mezi stávajícími nájemci AVALONU jsou prestižní společnosti a instituce jako ABB, AWD, HAY Management, Provident, Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad, HDS Retail, Skřivánek nebo Nejvyšší kontrolní úřad. Nově své jméno s naším administrativním centrem spojily společnosti a instituce jako Západočeská univerzita v Plzni – Katedra politologie a mezinárodních vztahů, Nemesys a Ness Logos. Další velké firmy plánují nastěhování na začátku roku 2009.

Zdroj: www.plzensky-kraj.cz

Více informací o lokalitě

Plzeň - Avalon Business Center

Kontaktní informace

Acred s.r.o.
Betlémský palác, Husova 5
110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 224 401 500

Fax:
fax +420 224 401 550

E-mail:

Web:
www.acred.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: