> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Domy > Hrabyně - Návrší

Hrabyně - Návrší

Fáze projektu: plánovaný

Základní informace:

Bydlení s výhledem

Představujeme Vám nově otevřenou lokalitu s plánovanou výstavbou 8 rodinných domků o půdorysné ploše 91 m2 se zahradou, předzahrádkou, možností vybudování teras a pergolami, garáže, suchého stání s přístřeškem. Výměry pozemků se pohybují od 1 043–1 283 m2. Nový obytný soubor s možností bezbariérového provedení vyroste v mírném svahu jihovýchodní části obce s pěkným výhledem na okolní lesy v pozadí lemovaným vzdálenými vrcholky Beskyd. Rodinné domy budou umístěny v krajní části pozemku s možností vybudování teras do zahrady, klidových zón před i za domem.

Příjezd k pozemkům bude zajištěn z nově vybudované příjezdové komunikace. Přístup k domu a vjezdy do garáže a k suchému stání jsou řešeny z uliční části. Postupem času tak nad obcí vznikne nová čtvrť tvořená samostatně stojícími rodinnými domky. Celá lokalita poskytuje novým majitelům zdravé a klidné bydlení v soukromí.

O Hrabyni

Mezi Ostravou a Opavou na hlavním tahu silnice D11 se nachází památné městečko s historií sahající do 14. století, období panování Karla IV. V tomto období byla vybudována dřevěná kaple ke cti nanebevzetí Panny Marie. Hrabyně se tehdy jmenovala Robin. Od 18. století je Hrabyně císařem Josefem II. povýšena na městečko šesti výročních trhů.

Současnost Hrabyně tvoří známý Hrabyňský památník a Rehabilitační centrum. Okolí Hrabyně je lemováno krásnými lesy, nachází se zde pozůstatky zámečku a nedaleko se nachází zámek v Raduni, Hradci nad Moravicí, Kravařích s golfovým hřištěm, arboretum v Novém Dvoře aj.

Původně zemědělskou oblast čeká v budoucnosti rozvoj individuální výstavby. Sympatické okolí je jako stvořené pro cyklistiku, lyžování, turistické a další sportovní aktivity.

V Hrabyni a její blízkosti je veškerá občanská vybavenost, školka, škola v místě. Možnost propojení funkce bydlení se službami rehabilitačního zařízení Hrabyně.

Hrabyně vyniká dobrou dostupností z Ostravy – Poruby (12 km) a z Opavy (10 km) s možností komunikačního propojení na plánovanou výstavbu nové rychlostní komunikace D11. Velice dobré autobusové spojení pro žáky a studenty s okolními městy Ostravou i Opavou, další autobusové spojení na Shopping park Avion Ostrava, nákupní středisko Globus v Opavě.

Hrabyně - Návrší

Kontaktní informace

DAMAN, spol. s r.o.
Milíčova 1386/8
702 00 Ostrava
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 596 547 170

Telefon 2:
work +420 596 530 049

Mobil:
work +420 777 876 304

Fax:
fax +420 596 547 148

E-mail:

Web:
www.daman.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: