> Home Page > Public Section > Current News > Commercial Premises > Orco zavádí nový koncept pronájmu nemovitostí

Orco zavádí nový koncept pronájmu nemovitostí

Developrská společnost Orco Property Group zavádí nový koncept pronájmu komerčních prostor ve své nemovitosti Bubenská 1 v Praze 7 zvaný Office Hotel.

Koncept pronájmu spočívá ve větší flexibilitě výběru prostor a času pronájmu.

Obrázek

„Tento koncept je určen všem, kteří hledají pronájem prostoru přímo od majitele a nechtějí nebo se nemohou časově vázat na delší období,“ popsala princip konceptu mluvčí Orca Petra Zdeňková. Podle ní je systém výhodnější oproti zavedeným způsobům pronájmu nemovitostí ve flexibilitě výběru kanceláře o velikosti, kterou firmy skutečně využijí na dobu, kterou opravdu potřebují. Navíc za cenu předem určenou vybraným prostorem.

Podle ředitele asset managementu Orka Martina Gebaera byla budova v Bubnech vybrána kvůli tomu, že by se mohla stát atraktivním sídlem nejen pro začínající firmy s omezeným rozpočtem, ale i kvůli tomu, že by sem mohly zamířit kreativní či umělecky orientované skupiny, které mohou zároveň využít prostory také pro setkávání a organizaci výstav.

Orco se změnou konceptu pronájmu připravuje interaktivní webovou stránku, na které si klient vybere vyhovující prostor a dané období . Následně se objeví cena odpovídající těmto parametrům a nabídka online rezervace.

Projekt Bubenská 1, Praha 7

Budova o rozloze 8859 m2 kanceláří a 3154 m2 retailu je vybavena novou generací ICT služeb, které zákazníkům zpřístupňují tato řešení formou služby bez nutnosti investice do vlastniho hardware, software či lidských zdrojů. Severní křídlo budovy nabízí k okamžitému pronájmu 3168 m2. Městská část Prahy 7 v objektu provozuje Kulturní Dům Vltavská a polikliniku.

Obrázek

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: