> Home Page > CPM Marketplace > Analyses, Trends, Statistics > Kvartální analýza českého stavebnictví 10/2011

Kvartální analýza českého stavebnictví 10/2011

Analýza byla zpracována na základě 100 rozhovorů s řediteli velkých, středních i malých stavebních společností.

Níže pro Vás přikládáme nejnovější Kvartální analýzu českého stavebnictví 10/2011, která byla opět zpracována na základě 100 rozhovorů s řediteli velkých, středních i malých stavebních společností. Tuto analýzu pro Vás pravidelně připravuje společnost CEEC Research ve spolupráci se společností KPMG Česká republika. Za podporu také děkujeme společnostem Harsco, Saint-Gobain Weber Terranova, Kooperativa a Tatra.

Rádi bychom Vás také upozornili na blížící se Setkání lídrů českého stavebnictví 2012 (10. února). Jedná se o setkání nejvýznamnějších lídrů českého stavebnictví, tj. ministři Vlády ČR, výhradně generální ředitelé a členové představenstva vybraných top 100 stavebních společností, prezidenti svazů, cechů a asociací, novináři (více viz. strana 23 přiložené studie). Díky velkému úspěchu předešlých ročníků a rovněž našich obdobných konferencí na Slovensku se opět připojí i vybraní CEOs ze Slovenska. Těšíme se na setkání s Vámi na této již tradiční VIP konferenci českého stavebnictví.

Děkujeme za Vaše pravidelné komentáře a návrhy jak k našim studiím, tak i k pravidelným půlročním Setkáním lídrů českého stavebnictví.

Download files:

File Name Type Size
Kvartalni analyza ceskeho stavebnictvi 10.2011.pdf PDF Document 2,674 kB

CZ | EN | PL

Sign in

© 2021 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: