> Home Page > Public Section > Consultancy > Outsourcing HR služeb

Outsourcing HR služeb

Přinášíme několik poznatků k aktuálnímu tématu outsourcing HR služeb.

Na začátek je dobré si stručně objasnit pojem „outsourcing“. Jedná se o složení dvou slov „out“ (vnější) a „source“ (zdroj), tedy vlastně zajišťování části provozu externí organizací. Toho se často firmy obávají. Proto zde chceme stručně napsat, jak na to jdeme my a jak to může dobře fungovat.

Proč outsourcing? Stále více společností se chce soustředit na svůj hlavní předmět činnosti, ve kterém jsou dobří. Díky tomu, že manažeři HR služby outsourcují, získávají více času pro strategická rozhodnutí, kterými posunují svou firmu dále. Mají prostor pro realizaci nových nápadů a využití tržních příležitostí.

Také my v ETON Business Consulting poskytujeme formou outsourcingu HR služby od náboru a výběru nových pracovníků a organizace Assessment Center, přes adaptaci, osobní rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, tréninky on the job s poskytováním rozvojové zpětné vazby až po outplacement.

K tomu se vždy snažíme co nejvíce splynout s danou společností, jejímž jménem HR služby poskytujeme. Poznáváme a ctíme firemní kulturu, seznamujeme se s core businessem, se zaměstnanci, manažery. Dokážeme tak kandidáty nadchnout právě pro tuto společnost.

Celý proces náboru a výběru poskytujeme s maximální vstřícností a profesionalitou a budujeme tím dobré jméno dané společnosti tak, že uchazeči mají v souvislosti s výběrovým řízením dobré pocity. Tato spolupráce je většinou dlouhodobá a ukazuje se prospěšná pro všechny strany – pro danou firmu, pro kandidáty i pro nás.

Více informací o nových trendech v HR a o situaci na trhu práce si můžete přečíst v rozhovoru s naším kolegou Martinem Čubou, který naleznete časopise Business Woman, který vyjde v tištěné verzi ve druhé polovině října.

Chcete nás potkat osobně? Navštivte jednu z našich Otevřených obchodních snídaní na téma Kde hledat nové obchodníky. V Praze, v Brně či v Plzni máte příležitost získat inspiraci k rozvoji Vašeho obchodního týmu. Jak hodnotí snídaně s čerstvými domácími buchtami sami účastníci, si můžete přečíst v referencích.

CHCI TAKÉ NOVOU INSPIRACI!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na budoucí spolupráci!

ETON Business Consulting
Karla Engliše 3221/2
150 00 Praha 5 – Smíchov
Telefon:
+ 420 603 841 995
E-mail:
martin.cuba(at)e­tonbc.cz
Web:
www.etonbc.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: