> Home Page > CPM Marketplace > Analyses, Trends, Statistics > Kvartální analýza českého stavebnictví Q4/2017

Kvartální analýza českého stavebnictví Q4/2017

Přinášíme nejnovější Kvartální analýzu českého stavebnictví Q4/2017, kterou pro Vás připravila společnost CEEC Research.

Níže pro Vás přikládáme Kvartální analýzu českého stavebnictví Q4/2017 v plné verzi, která přináší nejnovější informace o tom, jak se bude podle ředitelů velkých, středních i malých stavebních společností vyvíjet české stavebnictví dále a co bude klíčové pro jeho další směřování.

Přikládáme pro Vás také link na fotografie ze Setkání lídrů českého stavebnictví, které se konala 14. prosince na Pražském hradě za rekordní účasti firem z celé ČR zde.

Děkujeme představitelům firem, kteří nám věnovali svůj čas a poskytli potřebné informace pro zpracování této analýzy, našim partnerům a také všem aktivním uživatelům, kteří nám pravidelně poskytují cenné návrhy, díky nimž jsme schopni pravidelně zlepšovat a efektivněji uspokojovat Vaše informační potřeby.

Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se s Vámi opět na viděnou v příštím roce!

S přátelským pozdravem

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM
Ředitel společnosti
CEEC Research s.r.o.
Telefon:
+420 774 325 111
E-mail:
vacek@ceec.eu
Web:
www.ceec.eu

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: