> Home Page > CPM Marketplace > Analyses, Trends, Statistics > Kvartální analýza českého stavebnictví Q1/2018 a SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2018 na Pražském hradě

Kvartální analýza českého stavebnictví Q1/2018 a SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2018 na Pražském hradě

Přinášíme nejnovější Kvartální analýzu českého stavebnictví Q1/2018, která přináší nejnovější pohled ředitelů firem na současný stav a další očekávaný vývoj českého stavebnictví.

níže pro Vás přikládáme Kvartální analýzu českého stavebnictví Q1/2018, která přináší nejnovější pohled ředitelů firem na současný stav a další očekávaný vývoj českého stavebnictví. Růst sektoru v minulém roce o 3,3 procenta (téměř shodný s predikcí ředitelů firem z minulého roku 3,1 procenta) bude pokračovat i v roce 2018 a české stavebnictví by mělo zvýšit svůj výkon o další 4,3 procenta (více viz přiložená Kvartální analýza českého stavebnictví).

Současně bychom Vás také rádi pozvali na pravidelnou největší celonárodní diskusi zástupců vlády s lídry českého stavebnictví o dalším směřování sektoru a klíčových bodech nové strategie jednotlivých ministerstev pro české stavebnictví. SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2018 se uskuteční 4. června na Pražském hradě. Účast již potvrdili předseda vlády Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner, ministr životního prostředí Richard Brabec a další významní panelisté viz níže přiložená pozvánka. Z publika bude jako již tradičně diskutovat s členy vlády více než 500 lídrů českého stavebnictví.

Kapacita prostor Pražského hradu pro Setkání lídrů je omezená, proto, pokud máte o účast zájem, poprosíme Vás o zaslání zprávy obratem na registrační email: konference@ceec­.eu

Těšíme se s Vámi na viděnou 4. června na Pražském hradě na největší celonárodní diskusi lídrů stavebnictví v České republice!

S přátelským pozdravem

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM
Ředitel společnosti
CEEC Research s.r.o.
Telefon:
+420 774 325 111
E-mail:
vacek@ceec.eu
Web:
www.ceec.eu

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: