> Home Page > Companies at CPM > Investors´Business Partners > Services for Investors > Consultancy > CEEC Research s.r.o.

CEEC Research s.r.o.

Basic Information:

Výzkum potenciálu stavebnictví v zemích střední a východní Evropy

Společnost CEEC Research se zaměřuje na zpracování pravidelných výzkumů stavebnictví realizovaných s klíčovými představiteli předních stavebních firem v devíti zemích střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko).

Cílem společnosti CEEC Research je pravidelně a zcela bezplatně poskytovat aktuální informace a analýzy o vývoji klíčových kvalitativních faktorů a důležitých trendů v oblasti stavebnictví, které jsou nezbytné pro strategické i operativní rozhodování řídících pracovníků jednotlivých společností.
Bezplatné aktuální studie stavebnictví ››

Kromě poskytování pravidelných a bezplatných Kvartálních a Pololetních analýz stavebnictví jednotlivých zemí společnost CEEC Research rovněž nabízí realizaci průzkumu trhu, zpracování analýz Vámi vybraných segmentů stavebnictví a poradenství přímo na míru potřeb Vaší společnosti.
Výzkum na míru pro Vaši společnost ››

CEEC Research s.r.o.

Contact Information

CEEC Research s.r.o.
Dobřejovická 385
Průhonice
Display on the Map

Mobile phone:
work +420 776 049 290

E-mail:

Web:
www.studieStavebnictvi.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: