> Home Page > Public Section > New Housing Offerings > Trnová - Pardubice SO 02 I

Trnová - Pardubice SO 02 I

Basic Information:

Rozsáhlý Rezidenční projekt Trnová v Pardubicích, jehož developerem je společnost CZ Stavební holding, lze charakterizovat jako bydlení v klidné zóně s výbornou dostupností do centra Pardubic a dobrou občanskou vybaveností.

Rezidenční projekt Trnová je tvořen čtyřmi bytovými domy s celkem 223 bytovými jednotkami. Každý dům nabídne bytové jednotky s rozdílným dispozičním řešením. Jsou navrženy do šesti, pěti a čtyř nadzemních podlaží. V prostoru prvního nadzemního podlaží jsou umístěny sklepy a technické zázemí. V ostatních nadzemních podlažích budou situovány bytové jednotky.

Ve čtvrté části prodeje je realizován dům označený SO 02, který je členěný do pěti sekcí a bude dokončen v zimě roku 2009. K dispozici je v něm 57 bytových jednotek. Klienti si mohou vybírat z mnoha typů bytů od 1+kk po 3+kk, kde je dle současných trendů řešen obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Balkon či terasa jsou součástí téměř každého bytu. Ve standardním vybavení bytu jsou mj. zahrnuty podlahové krytiny ve všech místnostech, keramické obklady v koupelně a na WC. Samozřejmostí jsou i zařizovací předměty jako WC Combi, koupelna je vybavena vanou nebo sprchovým koutem a umyvadlem. Každý byt bude mít vlastní měření teplé a studené vody.

Parkovací stání pro rezidenty je zajištěno o v blízkosti domu a developer nabízí možnost koupě krytého parkovacího stání v prvním nadzemním podlaží.

Lokalita Trnová, v níž celý projekt vyrůstá, se nachází na severozápadu krajského města Pardubice, v městské části Trnová. Ze severu a západu je výstavba lemována pásem lesa, z východu velmi citlivě navazuje na stávající bytovou zástavbu. V blízkosti výstavby se nachází školky, školy, poliklinika a několik velkých obchodních center. V letním období jistě oceníte možnost sportovního vyžití po cyklostezkách (jízda na kole, kolečkových bruslích atd.) či příjemné procházky v nedalekém lesíku.

Nabídka volných bytů ZDE.

Trnová - Pardubice SO 02 I

Contact Information

CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s.
Štrossova 277
530 03 Pardubice

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: