> Home Page > Public Section > New Housing Offerings > Jesenice u Prahy II - V Roháči

Jesenice u Prahy II - V Roháči

Basic Information:

Jesenice, v níž projekt V Roháči vyrůstá, leží pouhých 6 km od jihovýchodníc hranice Prahy. Dopravní spojení s hlavním městem je díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 takřka ideální, lze však využít i tzv. Starou benešovskou silnici. Spojení s metropolí zajišťují také pravidelné autobusové linky PID, které Vás dovezou až ke stanici metra „C“ Opatov nebo Budějovická. Nejen díky dobré dopravní dostupnosti, ale také pro svou občanskou vybavenost, se Jesenice řadí mezi jednu z nejžádanějších lokalit k bydlení v okolí Prahy. V místě najdete mateřskou a základní školu, zdravotní středisko (praktický lékař, dětský lékař, zubní oddělení), společenské centrum se dvěma sály, restauraci, knihovnu a různé areály pro sportovní a volnočasové aktivity.

Na velké nákupy nebo za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Chodov nebo do nedalekého shopping parku Průhonice, kde naleznete širokou škálu obchodů a služeb. Navíc můžete navštívit Aquapalace Praha, což je zábavní komplex s největším aquaparkem ve střední Evropě, nabízející sportovní a relaxační vyžití pro celou rodinu.

Jesenice nenabízí jen atraktivní bydlení nedaleko Prahy, ale hlavně klidný život v blízkosti přírody. Tamní lesy, které se táhnou podél Botiče a Záhořanského potoka, jsou jako stvořené k rodinným výletům nebo projížďkám na kole. Nedaleké Průhonice naopak lákají k návštěvě místního zámku nebo k procházkám vyhlášenou botanickou zahradou.

V současné době probíhá realizace nového obchvatu Jesenice (jedná se o propojení D1 a D5), který odkloní tranzitní dopravu mimo obec, a ta si díky tomu zachová ráz klidného místa určeného především k odpočinku a relaxaci. Navíc také přispěje k výraznému zkrácení času potřebného např. při cestě autem do zaměstnání.

Nabídka volných bytů ZDE.

Jesenice u Prahy II - V Roháči

Contact Information

Bemett, a.s.
Karla Engliše 3221/2
150 00 Praha 5-Smíchov

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: