> Home Page > Public Section > Projects > Commercial Premises > Scientific & Technology Parks > ČR - CTZONES

ČR - CTZONES

Project Stage: dokončený

Basic Information:

CTZone jsou malorozměrové a specificky účelově vybudované micro-parky, navržené speciálně na požadavky rostoucí skupiny malých a středně velkých podniků. CTZone se nachází v blízkosti městských center, vytváří dynamickou komunitu pro malé podniky a nabízí malým a středně velkým podnikům přednosti nových a vysoce efektivních prostor. Základní jednotky jsou k dispozici od plochy 450 m2 a vždy nabízí možnost rozšíření.

CTZone rovněž představují perfektní řešení pro velké mezinárodní společnosti, které hledající přímý přístup ke svým klientům nebo zde chtějí zavést svá prodejní nebo servisní místa pro celý region.

CTZone se skládají z racionálně vyprojektovaných dvoupodlažních jednotek – CTBoxes. Každá jednotka poskytuje uživatelům administrativní prostory, výstavní prostory a prostory pro lehkou výrobu, opravy a sklady. Speciálně navržené nájemní smlouvy opravňují nájemce k růstu v rámci jedné CTZone nebo v rámci celé sítě CTZone.

ČR - CTZONES

Contact Information

CTP Invest, spol. s r. o.
Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
Display on the Map

Phone:
work +420 565 535 565

Fax:
fax +420 565 533 501

E-mail:

Web:
www.ctpinvest.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: