> Home Page > Public Section > Projects > Commercial Premises > Multifunctional > Praha - BB centrum

Praha - BB centrum

Project Stage: dokončený

Basic Information:

  • BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice, který vzniká od roku 1996. Jedná se o novou část Prahy 4 – Michle, která nabízí celou řadu funkcí – administrativa, bydlení, obchody, služby, sport a relaxace.
  • Součástí projektu je i sportovní a obchodní centrum Brumlovka, v budoucnu jsou plánovány parky a komunitní centrum se školkou a školou. Pamatováno je také na dostatek parkovacích míst a dobrou dopravní obslužnost lokality. Kvalitní projekt láká prestižní společnosti, které činí z BB Centra dobrou adresu, kde úspěšní potkávají úspěšné.
  • BB Centrum v současné době tvoří 11 dokončených budov, které nabízejí celkem 150 000 m2 kancelářských ploch doplněných obchody, službami, bytovými jednotkami a restauracemi. Z plánované podoby BB Centra je tak zrealizováno téměř 50 procent. Konkrétně to jsou budovy A, B, C, D, E, Office Park, Residence, Alpha, Beta, Gamma a sportovní a obchodní centrum Brumlovka. Součástí všech dokončených staveb je nejen běžná vybavenost, tedy plochy pro gastronomii, obchody a služby, ale také dostatek parkovacích míst. Budovy odpovídají nejnáročnějším požadavkům včetně flexibility a efektivní vnitřní infrastruktury.

Praha - BB centrum

Contact Information

Passerinvest Group, a.s.
BB Centrum, Budova ALPHA, Vyskočilova 1461/2a,
140 00 Praha 4
Display on the Map

Phone:
work +420 221 582 111

Fax:
fax +420 222 515 521

E-mail:

Web:
www.passerinvest.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: