> Home Page > Public Section > Projects > Commercial Premises > Plzeň - Avalon Business Center

Plzeň - Avalon Business Center

Project Stage: dokončený

Basic Information:

Avalon Business Center se nachází pár metrů od Klatovské třídy, mezi ulicemi Husova a Poděbradova.

Moderní kancelářský areál v centru Plzně s výbornými možnostmi krytého parkování a napojením na hlavní silniční a dálniční tahy. Příjemné a reprezentativní prostředí pro zaměstnance s moderní infrastrukturou, kavárnou a novou restaurací People´s. AVALON Business Center je snadno dostupný městskou i osobní dopravou a těží z blízkosti vysokých škol i velkých firem a úřadů.

Mezi stávajícími nájemci AVALONU jsou prestižní společnosti a instituce jako ABB, AWD, HAY Management, Provident, Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad, HDS Retail, Skřivánek nebo Nejvyšší kontrolní úřad. Nově své jméno s naším administrativním centrem spojily společnosti a instituce jako Západočeská univerzita v Plzni – Katedra politologie a mezinárodních vztahů, Nemesys a Ness Logos. Další velké firmy plánují nastěhování na začátku roku 2009.

Zdroj: www.plzensky-kraj.cz

More About Locality

Plzeň - Avalon Business Center

Contact Information

Acred s.r.o.
Betlémský palác, Husova 5
110 00 Praha 1
Display on the Map

Phone:
work +420 224 401 500

Fax:
fax +420 224 401 550

E-mail:

Web:
www.acred.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: