> Home Page > Public Section > Projects > Commercial Premises > Plzeň - Diplomat Center

Plzeň - Diplomat Center

Project Stage: dokončený

Basic Information:

Popis objektu
Multifunkční komplex DIPLOMAT CENTER nabízející hotel, restauraci, konferenční centrum, administrativní a obchodní prostory a parking je situován na východním okraji historického centra Plzně. V těsné blízkosti se nacházejí poslední zbytky hradebního opevnění, jehož část byla symbolicky zachována. Prostor komplexu plynule navazuje na rozsáhlý park, který je součástí zeleného věnce kolem centra města. Lokalita poskytuje výbornou dopravní dostupnost s přímým napojením na dálnici D5 (Praha, Rozvadov).

Multifunkční komplex DIPLOMAT CENTER se skládá ze dvou částí. V první z nich jsou soustředěny kancelářské a obchodní prostory, ve druhé je umístěn tříhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott Pilsen, restaurace PilsnGrill a konferenční centrum s kapacitou 250 osob a zasedací místností. Součástí komplexu o celkové ploše 14 317 m2 jsou menší obchodní plochy, technické zázemí hotelu a wellness centrum. Podzemní garáž disponující 85 parkovacími místy je doplněna o venkovní parkoviště o kapacitě 35 stání.

Zdroj: www.plzensky-kraj.cz

More About Locality

Plzeň - Diplomat Center

Contact Information

Plzeňský kraj
Škroupova 18
306 13 Plzeň
Display on the Map

Phone:
work +420 377 195 111

E-mail:

Web:
www.kr-plzensky.cz

CZ | EN | PL

Sign in

© 2023 AVÍZO, a.s. Use of the Content is allowed for the personal usage only. Any commercial use, multiplying without a written persmission of AVÍZO, a.s. , is strictly forbidden.

Member sign inxxx: