> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Kalendarz akcji > Energetická náročnost budov po novele zákona o hospodaření energií Změny podle zákona č. 103/2015 Sb., zejména v povinnostech, kontrolách, průkazech

Energetická náročnost budov po novele zákona o hospodaření energií Změny podle zákona č. 103/2015 Sb., zejména v povinnostech, kontrolách, průkazech

Nadace ABF - Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31, 110 00 Praha 1 - Pokazać na mapie »
25.02.2016
Seminář.


Obrázek

Zaměřeno na:
Seminář poskytuje aktuální informace o novinkách v předpisech o ENB (zejména zákon č. 103/2015 Sb., účinný od 1.7.2015, připravované prováděcí vyhlášky) a jejich praktických důsledcích při zpracování energetické dokumentace (PENB, EA, EP) a jejich uplatnění v dotačních titulech. Proberou se praktické důsledky změn při nové výstavbě a rekonstrukcích staveb. Účastníci semináře se seznámí s novinkami v kontrolní činnosti SEI, přípravě a průběžném vzdělávání energetických specialistů a dalších souvislostech.

Určeno pro:
Stavební firmy, stavební inženýry a techniky, architekty, energetické specialisty, poradce, znalce v oboru stavebnictví, studeny a lektory škol stavebního zaměření, uživatele a provozovatele budov, a širokou odbornou veřejnost se zájmem o úspory energie a energetickou efektivnost budov.

Odborný garant:
Ing. Jiří Šála, CSc.

Organizační garant:
Mgr. Eva Podlešáková
Telefon:
+420 224 228 910
E-mail:
podlesakova@abf-nadace.cz

Obsah:

08:00 – 08:30 – Prezence
Zásadní změny zákona a jejich vliv na výstavbu a rekonstrukce budov.
Změny v požadavcích na energetickou náročnost budov (průkaz ENB u nových budov a větších změnách včetně výjimek, při prodejích a pronájmech budov, pro užívané bytové domy a administrativní budovy, při veřejném umístění u budov veřejné moci a).
Praktické důsledky změn v energetických dokumentech – průkazech ENB, energetických auditech a energetických posudcích.
Souvislosti s povinnostmi ze stavebního zákona.
Novinky v kontrolní činnosti SEI, v přípravě a průběžném vzdělávání energetických specialistů, v udílení pokut za přestupky či správní delikty.
Aktuální stav připravovaných změn navazujících vyhlášek.
Praktický dopad změn zákona a dalších předpisů na programy podpor (dotační programy).
Průběžně prostor pro dotazy účastníků semináře, odpovědím na ně a diskusi o souvisejících problémech.

Vložné:
1 239,66 Kč bez DPH / 1 500 Kč s DPH
Přihlaste se on-line zde.

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2022 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: