> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Aktualności > Różne > UniCredit Bank opět bodovala v soutěži o Nejlepší banku 2010

UniCredit Bank opět bodovala v soutěži o Nejlepší banku 2010

UniCredit Bank se umístila na druhém místě v soutěži o Nejlepší banku 2010, kterou vyhlašují Hospodářské noviny.

Porota podrobila důkladnému hodnocení jak výhodnost nabídky produktů a služeb pro klienty, tak hospodářské výsledky banky. Po loňském vítězství v této soutěži a letošním prvním a druhém místě v anketě Zlaté koruny, je to jeden z dalších úspěchů UniCredit Bank v prestižních soutěžích.

Nejlepší banka 2010 je jediné hodnocení na českém trhu, které sleduje klientské i akcionářské hledisko. Přitom každý z těchto pohledů má stejnou váhu. Za úspěchem UniCredit Bank stojí rovnováha mezi finanční stabilitou a optimální nabídkou pro klienty. Nechybělo mnoho a UniCredit Bank by opět slavila vítězství. První místo jí uniklo jen o necelé dva procentní body.

Letos banka získala již dvě ocenění Zlaté koruny. Převratná hypotéka s variabilní úrokovou sazbou obsadila zlatou příčku v kategorii Hypotéky a druhé místo v hlavní kategorii Novinka roku. Vzhledem k dlouhodobě vyvážené obchodní strategii je UniCredit Bank vážným kandidátem na vítěze dalšího ročníku Nejlepší banky 2010.

Obrázek

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: