> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Aktualności > S novým názvem: Ostravar Aréna

S novým názvem: Ostravar Aréna

Generálním partnerem vítkovické haly, po pražské O2 Aréně druhé největší v ČR, se stal Pivovar Ostravar, člen skupiny Pivovary Staropramen.

Zástupci provozovatele městské společnosti Vítkovice Aréna a pivovaru o dohodě informovali 8. února na tiskové konferenci, které se za vedení radnice zúčastnil náměstek primátora pro sport, školství a vzdělávání Martin Štěpánek.

Logo Ostravar Arény si prohlížejí. Zprava náměstek primátora Martin Štěpánek, jednatel Pivovarů Staropramen Jaroslav Vích a předseda představenstva Vítkovice Aréna Kamil Vrubl.

Titulárním sponzorem původně Paláce kultury a sportu otevřeného v roce 1986 byla v letech 2004 až 2015 společnost ČEZ. Nyní bude Ostravar Aréna, mezinárodně známá a uznávaná hala, spojená s největším ostravským pivovarem založeným v roce 1898. Smlouva je podepsána na pět let. „Ostravar se v hale čepuje už sedm let,“ upřesnil Jan Kostecký, obchodní ředitel Vítkovice Aréna a dodal. „Pouze při výjimečných akcích, jako jsou světové šampionáty, tenisové soutěže, extraliga hokeje apod. může nastat situace, že podle smluvních závazků pořadatelů akcí bude prodáváno jiné pivo.“

Provozovatel Ostravar Arény společnost Vítkovice Aréna má pod svými křídly také rekonstruovaný městský stadion, novou atletickou halu, malou multifunkční halu a hotel Puls. Turnikety Ostravar Arény projde při sportovních, kulturních, společenských a firemních akcích každoročně na 400 tisíc diváků.

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2022 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: