> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Aktualności > Jak se zahušťují Letňany. Podívejte se na nové sídliště na polích

Jak se zahušťují Letňany. Podívejte se na nové sídliště na polích

Zatímco u samotné konečné metro stanice linky C Letňany nebylo do dnešních dnů nic vybudováno, v nedalekých Starých Letňanech, které jsou přibližně 5 minut jízdy autobusem, vzniklo na polích stovky nových bytů.

Drobní, ale také i největší developeři na trhu, se snaží zemědělskou půdu přeměnit v lukrativní bytové čtvrti. Nové zájemce o bydlení lákají především na nižší cenu bytů, která dosahuje přibližně 40–50 tisíc za metr čtvereční. Developeři také upozorňují na nedaleký lesopark Letňany – slovo „lesopark“ také rádi umísťují do obchodních názvů svých projektů.

Na místě je nejaktivnější developer Central Group, který v projektu Letňanské zahrady celkově nabídl 594 bytů. Kromě již postavených věžáků chystá také další budovy, které budou mít podle vizualizace dokonce třináct podlaží. Kromě bytových domů, které jsou hnány do výšky, se na polích staví také rodinné domy.


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: