> Strona wstępna > CPM Marketplace > Analizy, trendy, statystyki > Kvartální analýza českého stavebnictví Q4/2017

Kvartální analýza českého stavebnictví Q4/2017

Přinášíme nejnovější Kvartální analýzu českého stavebnictví Q4/2017, kterou pro Vás připravila společnost CEEC Research.

Níže pro Vás přikládáme Kvartální analýzu českého stavebnictví Q4/2017 v plné verzi, která přináší nejnovější informace o tom, jak se bude podle ředitelů velkých, středních i malých stavebních společností vyvíjet české stavebnictví dále a co bude klíčové pro jeho další směřování.

Přikládáme pro Vás také link na fotografie ze Setkání lídrů českého stavebnictví, které se konala 14. prosince na Pražském hradě za rekordní účasti firem z celé ČR zde.

Děkujeme představitelům firem, kteří nám věnovali svůj čas a poskytli potřebné informace pro zpracování této analýzy, našim partnerům a také všem aktivním uživatelům, kteří nám pravidelně poskytují cenné návrhy, díky nimž jsme schopni pravidelně zlepšovat a efektivněji uspokojovat Vaše informační potřeby.

Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se s Vámi opět na viděnou v příštím roce!

S přátelským pozdravem

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM
Ředitel společnosti
CEEC Research s.r.o.
Telefon:
+420 774 325 111
E-mail:
vacek@ceec.eu
Web:
www.ceec.eu

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: