> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Doradztwo > Porady dotyczące zamieszkania > Dům ze dřeva nabízí komfort, úsporu a vůni lesa

Dům ze dřeva nabízí komfort, úsporu a vůni lesa

Dobrý domov poskytuje základ pro dobrý život.

Stejně, jako nás uklidňuje pobyt v lese, nás uklidňuje i pobyt v celodřevěném domě, jehož interiér vytváří v porovnání se zděnými stavbami úplně odlišnou atmosféru.

Obrázek
Foto: aje. Dřevo je nejzdravější a nejpřirozenější stavební materiál.

Už při vstupu do dřevěného domu cítíte, jak se příroda rozprostírá okolo vás. Vyzařuje teplo a nezaměnitelnou vůni přírody. Je to místo, kde můžete klidně relaxovat, oddychovat, a které si oblíbí i vaše nejmladší ratolesti.

Vaše oči si příjemně oddychnou při pohledu na dřevěnou stěnu. Plameny z krbu přidají víc tepla do atmosféry. Vaši přátelé se budou u vás cítit jako v pohádkové chaloupce a vy uvidíte, jak rádi se k vám vracejí.

Dřevo jako nejlepší materiál

Biologické a ekologické parametry, tepelně izolační schopnosti, nízké energetické náklady, samočinné regulování vlhkosti a nenapodobitelná estetika – to jsou určující hodnoty dřevěných rodinných domů.

Proto se firma Morava Wood Trading, s.r.o. se sídlem v Šenově u Ostravy už dlouhá léta zabývá stavbou těchto domů a ročně obslouží desítky spokojených zákazníků. Vy a vaše rodina nejlépe víte, v jakém domě chcete bydlet.

My jsme otevření všem vašim myšlenkám a nápadům, které chcete realizovat ve svých plánech. Vy víte, jak chcete bydlet – my víme, jak splnit vaše sny. Díky naší spolehlivosti a flexibilitě můžeme začít navrhovat a stavět vaši budoucnost.

Naše nejnovější nabídka dřevěných domů a rekreačních chat je prezentována na webových stránkách www.moraviawo­od.cz. Naše vysoká kvalita je založena na na dlouholetých zkušenostech a je spojena s profesionálním přístupem.

Dřevo je nejzdravější a nejpřirozenější stavební materiál. Je výborným konstrukčním materiálem, je lehce opracovatelné a jeho malá objemová hmotnost ulehčuje montáž prvků a dílů konstrukcí dřevěných staveb.

Obrázek

Výhodou dřevěných staveb je jejich nízká energetická náročnost, rychlá realizace výstavby, hrubá stavba v průběhu 14 dní a ukončení stavby na klíč do 3 měsíců. Suchý proces výstavby umožňuje výstavbu i v zimních měsících. Bydlení v dřevěném domě je trvalým a nenahraditelným zážitkem.

Výroba a montáž dřevěných rodinných domů splní vaše náročné požadavky na zdravé bydlení. Dřevěné domy jsou charakteristické svou nízkou spotřebou energie a krátkou dobou výstavby. Technologie zhotovení nosných stěn je dlouhodobě ověřená v zahraničí a vyhovuje evropským normám.

V současné době spolupracujeme s několika zahraničními partnery Evropských zemích, jako např. v Itálii, Portugalsku, Španělsku, Německu, Rakousku a Irsku. Spokojenost každého i toho nejnáročnějšího zákazníka je náš cíl.

Proč dřevostavbu?

Dřevo má dlouhou životnost. Některé dřevěné nebo srubové domy pocházejí z konce 14. století a jsou stále ve výborném stavu. Taky Benátky jsou toho důkazem. Toto město stojí celé na dřevěných pilířích, a to už více než 800 let.

Dřevo se často používá jako stavební materiál do vlhkého prostředí, např. do sauny a koupelen, protože dokáže regulovat vlhkost v závislosti na prostředí, ve kterém je použito. Důležité je to, aby se vlhké dřevo mělo možnost opět vysušit. Buňková struktura dřeva shromažďuje teplo. Proto je špatný vodič tepla a výborný izolant.

V porovnání s vlastnostmi, které dřevo má, je jeho cena v porovnání s ostatním materiálem bezkonkurenční. Dřevo se lehce zpracovává a k jeho získání a zpracování se spotřebuje mnohem méně energie než u ostatních surovin.

Více informací najdete na www.moraviawo­od.cz.

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: