> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Oferta nowego zamieszkania > Husinec - Červená skála II - Nová rezidenční čtvrť

Husinec - Červená skála II - Nová rezidenční čtvrť

Informacje podstawowe:

Nová rezidenční čtvrť Červená skála vyrostla na plošině nad meandrem Vltavy na okraji obce Husinec u Prahy, v lokalitě Řež. Na západní a severní straně sousedí se čtvrtí rodinných domů na velkých parcelách. Za zeleným ochranným pásmem u silnice vznikne společenské centrum rezidenční čtvrti – malé náměstí a park s dětským hřištěm. Centrální park vytváří díky své poloze příjemné zázemí pro všechny majitele bytů a rodinných domů.

V říjnu roku 2007 byla zahájena stavba 20 bytů v pěti komorních viladomech s vlastními zahradami. V průběhu jara 2009 se do prvních 12 bytů nastěhovali noví majitelé. Zbývajících osm bytů bylo dokončeno v srpnu roku 2009. Umístění na západním okraji pozemku, atraktivní orientace oken a kvalitně navržené vnitřní dispozice jsou hlavními přednostmi této etapy výstavby.

V nabídce jsou byty ve velikostní kategorii 3+kk od 77 do 88 m2, přízemní byty mají k dispozici zahrady, byty v druhém nadzemním podlaží mají čtvercovou terasu. Ke každému bytu náleží parkovací stání a komora.

Rezidenční areál Červená skála je charakterizován prostorovou velkorysostí, elegantním zapojením do obce a její infrastruktury, širokým portfoliem nemovitostí v různém spektru pořizovacích cen a jednotným architektonickým duchem zástavby. Zájemci si mohli vybírat z pěti forem bydlení: od atriových rodinných domů po zahradní byty a byty ve viladomech. I. etapa byla dokončena v roce 2008, výstavba III. etapy se připravuje na začátek roku 2010.

Nabídka volných bytů ZDE.

Husinec - Červená skála II - Nová rezidenční čtvrť

Informacje kontaktowe

Červená skála, a.s.
Olšanská 1a
130 00 Praha 3

Kdechcibydlet.cz
Pernerova 673/47
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: