> Strona wstępna > Firmy na CPM > Inwestorzy > Developerzy > Red Group

Red Group

Informacje podstawowe:

Red Group je dynamická developerská společnost, která na českém trhu s nemovitostmi působí od roku 1992. Naše portfolio zahrnuje různorodou škálu projektů na trhu kancelářských, residenčních, hotelových i průmyslových nemovitostí.

Naši nájemci jsou výsledkem osobního a profesionálního přístupu k realizaci a správě projektů.

Aktivity

Vize a zkušenosti umožňují společnosti Red Group provádět jak přeměny brownfieldů, tak výstavby „na zelené louce“ nebo celkové rekonstrukce. Lokalita a typ těchto projektů disponují vyšším rizikem a zároveň i odpovídající mírou návratnosti.

Na konkurenčním trhu je nutné aplikovat osobní přístup, který nájemcům zajistí nejvyšší kvalitu služeb. Díky neustálému kontaktu s našimi nájemci můžeme lépe vnímat jejich potřeby a vytvořit tak efektivní pracovní podmínky a prostředí, ve kterém se mohou bez jakéhokoliv omezení plně věnovat svým obchodním aktivitám.

Red Group díky své znalosti trhu a flexibilnímu progresivnímu přístupu může realizovat složitější projekty s vyšší výnosností nebo časově náročné projekty, ze kterých vytvoří investiční produkty určené k dalšímu odprodeji.

Red Group

Informacje kontaktowe

Red Group
Jinonická 329
150 07 Praha 5
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 261 009 680

Telefon 2:
work +420 261 009 686

E-mail:

Web:
www.redgroup.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: