> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Usługi prawne > HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS S.R.O.

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS S.R.O.

Informacje podstawowe:

PROFIL KANCELÁŘE

Advokátní kancelář Havel & Holásek se sídlem v Praze a pobočkou v Ostravě patří se svými 50 právníky a celkem 90 spolupracovníky mezi největší advokátní kanceláře působící v České republice. Kancelář v současné době poskytuje právní služby širokému spektru českých a zahraničních klientů včetně velkých developerských společností, průmyslových výrobců, bank a významných státních úřadů. Z klientů advokátní kanceláře Havel & Holásek patří 40 mezi tzv. Fortune 500 společností a více než 20 mezi společnosti z Czech Top 100.

Advokátní kancelář Havel & Holásek se vyznačuje komerčně orientovaným a aktivním přístupem k efektivnímu a úspěšnému řešení obchodních transakcí a projektů a trvalým úsilím o poskytování vysoce hodnotných služeb svým klientům. Všichni právníci kanceláře mluví anglicky a česky. V rámci kanceláře navíc působí několik speciálních týmů poskytujících právní služby též v němčině, ruštině, francouzštině a španělštině.

Právníci advokátní kanceláře Havel & Holásek jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty podle renomovaných mezinárodních ratingových publikací. Prestižní ratingové publikace dále uvádí advokátní kancelář Havel & Holásek jako jednu z nejlepších advokátních kanceláří pro transakce a projekty realizované v České republice v oblasti stavebního práva, práva nemovitostí, fúzí a akvizic, pracovního práva, v oblasti energetiky, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, kapitálových trhů, konkurzu, vyrovnání, řešení sporů a telekomunikací.

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS S.R.O.

Informacje kontaktowe

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS S.R.O.
Týn 1049/3
110 00 Praha 1
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 224 895 950

Fax:
fax +420 224 895 980

E-mail:

Web:
www.havelholasek.cz

Oddziały

Pobočka Ostrava
Zámecká 20
702 00 Ostrava
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 596 110 300

Fax:
fax +420 596 110 420

E-mail:

Web:
www.havelholasek.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: