> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Kancelarie z nieruchomościami > Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o.

Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o.

Informacje podstawowe:

Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o. se sídlem v Ostravě vznikla v roce 2006 po zkušenostech týmu v oblasti provádění sanačních prací po požárech a živelných pohromách, provádění kompletních stavebních prací a prodeje nemovitostí.

Výrobní program naší společnosti je zaměřen na sanace občanských a bytových objektů po požárech a živelných pohromách, na celkovou rekonstrukci, revitalizaci a zateplení stávající rodinné či firemní výstavby. Společnost od svého založení realizovala celou řadu zakázek po celé republice. Profesní skladba pracovníků společnosti umožňuje v plném rozsahu provádění prací v profesích sanační technik, zedník, elektrikář, topenář, instalatér, malíř, natěrač, tesař, klempíř, pokrývač.

Nabízíme svým obchodním partnerům vysokou kvalitu a spolehlivost při realizaci jednotlivých zakázek a proto roce 2008 byl v politice jakosti společnosti zaveden systém řízení dle EN ISO 9001:2000. Specializovaná řemesla potřebná při realizaci obtížnějších zakázek naše společnost zabezpečuje prostřednictvím svých subdodavatelů, jejichž kvalita a spolehlivost je ověřena úspěšnou spoluprácí.

Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o. patří mezi zdravě fungující a dynamicky se rozvíjející firmy, které se již pomalu, ale jistě prosazují na trhu sanačních a stavebních prací.

Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o.

Informacje kontaktowe

Realitní a stavební společnost APOLLO s.r.o.
Na Obvodu 1085/37
70300 Ostrava Vítkovice
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 777 888 826

Telefon 2:
work +420 777 888 827

E-mail:

Web:
www.rkapollo.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: