> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Materiał budowlany i urządzenia > Materiały budowlane > OK plast spol. s r.o.

OK plast spol. s r.o.

Informacje podstawowe:

Firma OK PLAST spol. s r.o. vznikla 12. dubna 1995 jako právnická osoba a od 1. ledna 2001 je jejím hlavním předmětem podnikání výroba stavebních hmot, tj. výroba a montáž výplní stavebních otvorů z moderních PVC profilů se středovým těsněním zn. INTERNOVA, dodávanými Nováckými Chemickými Závody a.s. v Novákách (Slovensko), s celoobvodovým kováním MACO (Rakousko).

Tento systém nám umožňuje dodávat celý sortiment vyplní oken, dveří, vstupních a balkónových, a to otvíravých, otvíravosklopných, posuvných a lámacích lodžiových stěn, interiérových dělících stěn, vstupních stěn se systémem automatického otvírání dveří a fasádních prosklených stěn.

Naše plastová okna byla podrobena v akreditované zkušební laboratoři posouzení shody s právními předpisy EU a ČR, kterými se stanoví technické požadavky na stavební výrobky (nařízení vlády č. 190/2002 Sb. v platném znění) a jsou na základě toho označena evropskou značkou shody CE. Tato značka Vám garantuje jejich bezpečnost a dodržení stanovených technických parametrů!

OK plast spol. s r.o.

Informacje kontaktowe

OK plast spol. s r.o.
Mariánskohorská 37
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 596 623 409

Telefon komórkowy:
work +420 776 714 516

Fax:
fax +420 596 623 410

E-mail:

Web:
www.ok-plast.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: