> Strona wstępna > Firmy na CPM > Karlovy Vary

Karlovy Vary

Informacje podstawowe:

Představení města:

V srdci Evropy, na západě Čech, mezi Krušnými horami www.krusne-hory.cz/cz a Slavkovským lesem, se ve 14. století proháněl český král Karel IV. na koni. Jeho družina objevila díky náhodě horký pramen. Jemu záhy přiřkl císař léčivou moc, o níž se na vlastní kůži přesvědčil. Podle pověsti nechal kolem zázračného pramene postavit město, které dodnes díky zřídlům vzkvétá a těší se slávě daleko za hranicemi naší země.

Karlovy Vary jsou vzkvétajícím městem. Postupně se rekonstruují další historicky významné objekty, staví se nové hotely, vytváří sportoviště, společenské akce nabývají na významu a lázeňská léčba www.karlovyva­ry.cz/…stvi-prameny je stále oblíbenější u českých i zahraničních pacientů. V kulturním a sportovním rozvoji jistě pomůže nová multifunkční hala s kapacitou 7000 míst. Prostory budou využívány při pořádání výstav, sportovních a kulturních akcí i velkých kongresů. Svými možnostmi a kapacitou bude vyhovovat například MFF a jiným významným akcím.

Profil města:

  • Počet obyvatel: 53 708 (2008)
  • Katastrální výměra: 59,10 km2
  • Nadmořská výška: 447 m

Zdroj: www.karlovyva­ry.cz, www.wikipedie.cz

Karlovy Vary

Informacje kontaktowe

Karlovy Vary
Moskevská 21
360 21 Karlovy Vary
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 353 118 111

E-mail:

Web:
www.karlovyvary.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: