> Strona wstępna > Firmy na CPM > Finansowanie, ubezpieczenie nieruchomości > Banki > Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Produkty, usługi:

Osobní finance

Běžné účty – eKonto

Jsme první banka, která za vedení účtu platí Vám. Založte si eKonto, a nejen že nebudete platit zbytečné paušální poplatky, ale navíc Vám každý měsíc na účet připíšeme extra bonus. S eKontem získáte pohodlné a bezpečné internetové bankovnictví, zdarma vedení spořicího účtu, a ještě Vám za to zaplatíme.

Zhodnocování úspor

Chcete výhodně investovat? Nabízíme Vám dlouhodobé a pravidelné investice, do kterých můžete nyní investovat již od 500 Kč měsíčně po libovolně dlouhou dobu, jakou si sami zvolíte. Přijďte se poradit na kteroukoliv z našich poboček, kde Vám naši specialisté ukáží možnosti, jak výhodně zhodnotit Vaše úspory.

Pojištění

Život s sebou přináší celou řadu nečekaných událostí. A to jak příjemných, tak i těch méně radostných. Spoléhat se pouze na štěstí, že nás nic špatného nepotká, může být někdy velmi ošidné. Proto Raiffeisenbank nabízí pojištění, která trvale přinášejí klid Vám i celé Vaší rodině a zároveň významným způsobem zhodnocují Vaše peníze.

Úvěrové produkty

Financujte s našimi půjčkami vše, na co si vzpomenete; získejte výhodnou účelovou i neúčelovou půjčku nebo konsolidujte své současné závazky. Až do výše 200 000 Kč nepotřebujete ručitele. Finanční prostředky získáte do dvou dnů od podpisu smlouvy.

Kreditní karty

S kreditní kartou máte peníze vždy při po ruce na cokoliv potřebujete. Nezaskočí Vás tak už žádné nepředvídané výdaje, nebo můžete kdykoliv využít třeba výhodných nákupů. Peníze můžete čerpat opakovaně, aniž byste museli vždy sepisovat smlouvu, a to vždy s možností využití bezúročného období až 45 dnů.

Hypotéky

Přestěhujte se do vlastního, a přitom neplaťte žádné poplatky za vyřízení hypotéky. Navíc jako jediná banka nevyžadujeme během výstavby či rekonstrukce nemovitosti pro čerpání úvěru předkládání faktur! Peníze následně převedeme přímo na Váš běžný účet k Vaší volné dispozici.

"Nadstandardní služby

Raiffeisenbank a.s.

Informacje kontaktowe

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 225 541 111

Fax:
fax +420 225 542 111

E-mail:

Web:
www.rb.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: