> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Marketing, reklama > M.I.P.Group

M.I.P.Group

Informacje uzupełniające:

Tuzemské výstavy a veletrhy

Oddělení tuzemských veletrhů a výstav se zaměřuje na organizování a realizaci kongresů, společenských akcí a přípravu prezentací firem v ČR. Zajišťovalo například belgickou ekonomickou misi v Praze (1992), světový kongres prezidentů starožitnické asociace C.I.N.O.A. (1997), Agroforum – kongres ministrů zemědělství členských států CEFTA či olympijské galavečery před OH v Lillehammeru (1994), Atlantě (1998) a Sydney (2000).

Jednou z nejvýznamnějších akcí, pořádaných tímto oddělením, je mezinárodní veletrh reklamních služeb, marketingu a médií REKLAMA, časově a prostorově propojený s veletrhem polygrafie, prepressu, papíru, obalů a obalové techniky POLYGRAF.

Další pořádanou akcí je výstava BYDLENÍ, která se zaměřuje na nové možnosti bydlení. Zde můžete shlédnout aktuální nabídky investorů, developerů, realitních agentur. Nedílnou součástí jsou rovněž služby spojené s pořízením bydlení – bankovní služby, jakož i stavební spoření.

Na podzim vždy probíhá prodejní výstava starožitností a umění s názvem ANTIK.

Na přípravách těchto aktivit pracuje specializovaný tým odborníků. V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na:

Jana Loubková
asistentka obchodního oddělení
loubkova@mip.cz

M.I.P.Group

Informacje kontaktowe

M.I.P.Group
Hollarovo nám. 11
130 00 Praha 3
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 267 315 585-8

Fax:
fax +420 267 315 589

E-mail:

Web:
www.mip.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2022 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: