> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Doradcy > TPA Tax s.r.o.

TPA Tax s.r.o.

Informacje uzupełniające:

ODVĚTVÍ

Nemovitostní projekty

Naše společnosti se profilují jako přední poskytovatel konzultačních služeb pro nemovitostní projekty.

Nabízíme komplexní poradenství od prvotní finančně daňové due diligence až po komplexní správu nemovitostních fondů (včetně koordinace facility a property managerů, právních služeb). Naši daňoví poradci Vám navrhnou optimální vlastnickou strukturu. Audit je zaměřen i na efektivitu kontrolních systémů nemovitostní společnosti. Konzultanti jsou schopni provést odvětvová srovnání (bench marking). Zajišťujeme také znalecké posudky pro účely obchodního zákoníku, či pro různé daňové účely.

Stavební a developerské společnosti

Pokud jste stavební nebo developerskou společností, jste na správné adrese. Mezi naše hlavní klienty se řadí přední společnosti z tohoto oboru, pro které zabezpečujeme komplexní účetní a daňové služby. Pro nadnárodní firmy jsme schopni zabezpečit i reporting (auditní služby) dle IFRS popř. jiných vybraných standardů.

Naše služby začínají již v průběhu výstavby – se zaměřením na správné zařazení a ocenění vznikajícího majetku. Pro střední a větší klienty nabízíme podporu v oblasti risk managementu a interního auditu (konzultace i software).

Výrobní společnosti

Výrobní společnosti tvoří základnu našich auditorských klientů. Naši specialisté se zaměřují na fungující kontrolní systémy, nákladové účetnictví vč. kalkulací.

Široká klientská základna je předpokladem efektivně prováděných auditorských testů s možností odvětvových srovnávání (bench marking).

Daňoví specialisté jsou schopní konzultovat komplexní problematiku výrobní společnosti vč. DPH, mezinárodního zdanění, nákupu služeb a dodávek ze zahraničí. Pro střední a větší klienty nabízíme podporu v oblasti risk managementu a interního auditu (služby i software).

Obchodní společnosti

Specifickým znakem obchodní společnosti je velké množství transakcí s důrazem na správné fungování útvaru fakturace a skladového hospodářství. Naši auditoři a daňoví poradci se tedy při poskytování služeb zaměřují na tyto oblasti.

Pro střední a větší klienty nabízíme podporu v oblasti risk managementu a interního auditu (služby i software). Zajišťujeme také znalecké posudky pro účely obchodního zákoníku, či pro různé daňové účely.

Finanční instituce

Na poli daňového i podnikového poradenství se již řadu let věnujeme problematice společností poskytujících finanční služby. Spolupracujeme s renomovanými bankami, obchodníky s cennými papíry a leasingovými společnostmi.

Kromě progresivních daňových řešení v oblasti cenných papírů jsme schopni zabezpečit i poradenství / outsourcing / koučování pracovníků compliance, interního auditu, risk managementu. V oblasti risk managementu a interního auditu nabízíme i softwarové řešení Galileo© a Magique©.

Odvětví služeb

Ve spolupráci s našimi kolegy z Baker Tilly Europe Alliance jsme schopni řešit Vaše potřeby globálním způsobem.

TPA Tax s.r.o.

Informacje kontaktowe

TPA Tax s.r.o.
Antala Staška 2027/79
10 00 Praha
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 222 826 411

E-mail:

Web:
www.tpa-group.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: