> Strona wstępna > Firmy na CPM > Finansowanie, ubezpieczenie nieruchomości > Budowlane kasy oszczędności > Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Informacje podstawowe:

Expert na financování bydlení

Modrá pyramida je moderní dynamická stavební spořitelna, která se vyprofilovala jako expert na financování bydlení. Vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů.

Nabízí vám:

  • výhodný způsob spoření, podporovaný státem, s optimálním zhodnocením úspor
  • financování vašich bytových potřeb, včetně bezplatného úvěrového poradenství
  • zvýhodněné stavební spoření pro děti do 15 let a pro mladé do 21
  • profesionální klientský servis a pobočky po celé ČR a individuální finanční poradenství, podporované technickým zázemím

Klientská informační linka: 222 824 777

Modrá pyramida je díky nabídce úvěrů, jejich rychlému vyřizování a kvalitnímu bezplatnému servisu jedním z nejúspěšnějších bankovních ústavů na českém trhu. Zájem o bydlení roste, zejména o nové byty v osobním vlastnictví, které mají mnoho výhod ve srovnání s těmi již dříve postavenými. Pro člověka, který není z oboru, je velmi obtížné se zorientovat v nabídce bytových projektů a navíc zvolit optimální variantu financování. Máme řešení!

Modrá pyramida pro Vás zřídila síť klientských pracovišť, kde Vám na jednom místě naši nejlepší odborníci poradí nejen o optimální variantě financování, ale najdou pro Vás i ten nejlepší byt nebo dům, zkrátka pomohou Vám bydlet.

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Informacje kontaktowe

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 595 131 110

Telefon 2:
work +420 595 131 120

E-mail:

Web:
www.modrapyramida.cz

Oddziały

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 128, č.p.222
120 21 Praha 2
Pokazać na mapie

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2022 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: