> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy CPM > Doradcy > CEEC Research s.r.o.

CEEC Research s.r.o.

Informacje podstawowe:

Výzkum potenciálu stavebnictví v zemích střední a východní Evropy

Společnost CEEC Research se zaměřuje na zpracování pravidelných výzkumů stavebnictví realizovaných s klíčovými představiteli předních stavebních firem v devíti zemích střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko).

Cílem společnosti CEEC Research je pravidelně a zcela bezplatně poskytovat aktuální informace a analýzy o vývoji klíčových kvalitativních faktorů a důležitých trendů v oblasti stavebnictví, které jsou nezbytné pro strategické i operativní rozhodování řídících pracovníků jednotlivých společností.
Bezplatné aktuální studie stavebnictví ››

Kromě poskytování pravidelných a bezplatných Kvartálních a Pololetních analýz stavebnictví jednotlivých zemí společnost CEEC Research rovněž nabízí realizaci průzkumu trhu, zpracování analýz Vámi vybraných segmentů stavebnictví a poradenství přímo na míru potřeb Vaší společnosti.
Výzkum na míru pro Vaši společnost ››

CEEC Research s.r.o.

Informacje kontaktowe

CEEC Research s.r.o.
Dobřejovická 385
Průhonice
Pokazać na mapie

Telefon komórkowy:
work +420 776 049 290

E-mail:

Web:
www.studieStavebnictvi.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: