> Strona wstępna > Firmy na CPM > Finansowanie, ubezpieczenie nieruchomości > Banki > UniCredit Bank

UniCredit Bank

Firmy współpracujące:

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky je subjektem zastupujícím podnikatelskou veřejnost v České republice a neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Hlavním posláním komory je prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu. Poskytuje své členské základně i podnikatelské veřejnosti poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností, organizuje v rámci své působnosti vzdělávací činnost, spolupracuje s orgány státní správy a místních samospráv, zabezpečuje propagaci a šíření informací o podnikatelské činnosti svých členů, zřizuje v rámci své působnosti zařízení s institucemi na podporu rozvoje podnikání a vzdělanosti.

Střední podnikatelský stav

Sdružení Střední podnikatelský stav sdružuje střední podnikatele, je ale otevřené i všem středním podnikatelům, jimž bez ohledu na členství nabízí prostor nejen pro získávání informací, ale také k vzájemné komunikaci, výměně poznatků, zkušeností atd. Střední podnikatelský stav pomáhá kultivovat prostředí pro rozvoj středního podnikání, navazuje kontakty a spolupráci s partnerskými organizacemi v rámci Evropy, hájí zájmy českého středního podnikatelského stavu v Bruselu a ve strukturách Evropské unie. Veškerá činnost a aktivity sdružení Střední podnikatelský stav je o vytváření podmínek pro rozvoj středního podnikatelského stavu, o jeho prosperitě, o jeho dobrém jménu na veřejnosti.

UniCredit Bank

Informacje kontaktowe

UniCredit Bank
Na Příkopě 20
111 21 Praha 1
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 221 112 111

Fax:
fax +420 221 112 132

E-mail:

Web:
www.unicreditbank.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: