> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Kancelarie z nieruchomościami > Coldwell Banker Czech Republic

Coldwell Banker Czech Republic

Informacje podstawowe:

V roce 2006 slavila značka Coldwell Banker® již 100 let úspěchů.

Nyní, po více jak 100 letech působení v oboru, společnost Coldwell Banker zaujímá přední místo ve světě realit, zejména pokud jde o zaměření na poskytování vynikající úrovně služeb svým klientům.

Společnost Coldwell Banker je nejproduktivnější mezi franšízovými realitními společnostmi na světě. Specialisté na reality Coldwell Banker jsou dlouhodobě nejlepšími odborníky v oboru realit, jsou nejprofesionálnější a nejvzdělanější.

Společnost Coldwell Banker je považována za průkopníka v oblasti webové prezentace nemovitostí a ve využívání moderních technologií. Jako první na světě spustila satelitní mapování, které umožňuje zákazníkům získat unikátní představu o umístění nemovitosti vzhledem k okolí, zdokonalila osobní vyhledávač nemovitostí či zavedla video prezentace nemovitostí. Společnost Coldwell Banker se prezentuje i na Facebooku, Twitteru či na Youtube.

Společnost Coldwell Banker má po celém světě 3 200 nezávisle vlastněných a provozovaných realitních kanceláří, zabývajících se bytovými projekty či komerčními nemovitostmi, a pracuje s podporou více než 100 000 odborníků ve 49 zemích světa. Tato rozsáhlá síť umožňuje poskytovat zákazníkům Coldwell Banker po celém světě komplexní a moderní služby se znalostí místního trhu.

 

Pro zobrazení potřebujete mít nainstalován Flash Player. Získejte Flash zde.

Coldwell Banker – Master Franchise Česká republika

Jsme součástí nejstarší mezinárodní realitní sítě na světě s více než stoletou historií.

V České republice působíme od 1. ledna 2010.

Na český realitní trh jsme oficiálně vstoupili 1. května 2010.

Coldwell Banker je původem americká firma, která se ovšem díky vysoké profesionalitě, skvěle propracovanému IT systému, důmyslně připraveným materiálům a individuálnímu přístupu ke klientům stala úspěšnou po celém světě. To vše jsou důvody, proč začala značka Coldwell Banker působit v České republice a nabízet zde mimořádné realitní služby.

Mise

„S nadšením poskytovat kvalitní a inovativní služby s důrazem na budování dlouhodobých a etických vztahů s našimi klienty, obchodními partnery a kolegy.“

Vize

„Být uznávanými odborníky a vedoucími hráči na realitním trhu, kteří určují TOP STANDARDY tím, že se staneme váženou autoritou nastavením nových trendů v oblasti realit a poskytováním kvalitního a profesionálního realitního servisu, jenž překonává očekávání našich klientů a obchodních partnerů.“

Coldwell Banker Czech Republic

Informacje kontaktowe

Coldwell Banker Czech Republic
Na Hlavní 14/41
182 00 Praha 8
Pokazać na mapie

Telefon komórkowy:
work +420 734 414 439

E-mail:

Web:
www.coldwellbanker.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: