> Strona wstępna > Firmy na CPM > Partnerzy handlowi inwestorów > Usługi dla inwestorów > Usługi prawne > DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář

DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář

Informacje podstawowe:

Advokátní kancelář DVOŘÁK & SPOL. se specializuje na poskytování právních služeb v oblastech práva souvisejících s podnikáním. Naši právníci mají rozsáhlé zkušenosti zejména v oblasti práva obchodních společností, včetně fúzí a akvizic, práva kapitálového trhu, nemovitostí, pracovního práva a zastoupení v soudních a rozhodčích řízeních.

Advokátní kancelář DVOŘÁK & SPOL. byla za rok 2009 opakovaně hodnocena v prestižní mezinárodní publikaci Legal 500 (www.legal500­.com) a byla zvláště doporučena pro oblast korporátního práva/fúzí a akvizic a finančního práva/práva kapitálového trhu.

Advokátní kancelář DVOŘÁK & SPOL. si zvolila jako právního poradce řada významných českých společností i nadnárodních společností působících v České republice. Mezi naše klienty patří finanční instituce, developeři, společnosti působící v řadě průmyslových odvětví, v energetice, maloobchodu a ve službách.

Jako právníci si jsme vědomi praktických požadavků, které vyplývají z reality hospodářského života. Víme, že hodnota naší práce spočívá v tom, že napomáháme našim klientům efektivněji dosáhnout stanovených cílů. Touto zásadou se ve své práci řídíme a usilujeme o to, abychom našim klientům poskytli jistotu a podporu, kterou při své činnosti potřebují.

Našim cílem je vždy nalezení optimálního individuálního právního řešení pro konkrétní problém nebo situaci. Požadavky, které klademe na svou práci, jsou vysoká obsahová i formální kvalita, stejně jako včasnost poskytovaných právních služeb a osobní přístup. Při poskytování právních služeb stavíme jak na praxí ověřené znalosti lokálního prostředí, tak na mezinárodních zkušenostech našich právníků.

Právní služby poskytujeme kromě češtiny rovněž v anglickém, německém a italském jazyce. Členství v mezinárodních sítích právnických kanceláří a spolupráce s vybranými zahraničními a mezinárodními právními kancelářemi nám umožňuje zajistit komplexní právní podporu i v otázkách zahraničního práva.

DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář

Informacje kontaktowe

DVOŘÁK & SPOL., advokátní kancelář
Pobřežní 12
186 00 Praha 8
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 255 706 500

Fax:
fax +420 255 706 550

E-mail:

Web:
www.akds.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: