> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Aktualności

Aktualności

Berounské nádraží se dočká rekonstrukce za 1,8 miliardy

Berounské nádraží i stanici v nedalekém Králově Dvoře čeká rozsáhlá rekonstrukce. Kromě obnovy nástupišť a další staniční infrastruktury počítá projekt s modernizací zhruba pěti kilometrů kolejí mezi oběma stanicemi. Hodnotu projektu odhadla Správa železn

08.03.2016


Provozovatel budějovického obchodního domu pod autobusákem je v insolvenci

Krajský soud zahájil insolvenční řízení s českobudějovickou společností CB Mercury Center. Firma spravuje stejnojmenný obchodní dům v jihočeské metropoli, na jehož střeše je autobusové nádraží.

08.03.2016


Demolice vybydlených budov v ghettech? Města a obce na ně mohou získat dotace

V Moravskoslezském kraji je třicet obcí, ve kterých se vyskytují takzvané sociálně vyloučené lokality.

08.03.2016


Nová generace vinylových podlah Vás okouzlí

Toužíte po nádherné podlaze pyšnící se přírodním vzhledem, která vyžaduje minimum údržby? Pokud ano, pročtěte si těchto 6 důvodů, proč by neměla nová generace vinylových podlah ujít Vaší pozornosti!

08.03.2016


Rekonstrukce mostu v Rudné ulici omezila dopravu v Ostravě-Porubě

Rekonstrukce mostu v Rudné ulici, kterým se sjíždí k průmyslové zóně Nad Porubkou v Ostravě-Porubě, uzavřela v úterý jízdní pás ve směru na Opavu, provoz byl převeden do protisměrného pruhu.

04.03.2016


Opravené srdce Jihu bude bez podchodu

Před nákupním centrem Železňák má do dvou let vzniknout multifunkční náměstí s novou kašnou a infocentrem. Nedaleký podchod „hrůzy" pod ulicí Horní nahradí bezpečný přechod.

04.03.2016


Rekonstrukce Nádražní ulice vstoupí do své druhé etapy

Jedna z nejvýznamnějších dopravních tepen města již v roce 2015 podstoupila první polovinu kompletní omlazovací kůry.

02.03.2016


V Ostravě začal fungovat nový přestupní terminál Hranečník

V Ostravě dnes začal provoz na novém dopravním terminálu Hranečník, který se stal jedním z nejdůležitějších přestupních uzlů v krajském městě.

28.02.2016


Setkání lídrů českého stavebnictví 2016

Rádi bychom Vás pozvali na největší setkání ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2016.

23.02.2016


Další opravy Nádražní ulice se blíží. Obchodníci se modlí

Na konci loňského roku se do Nádražní ulice v centru města vrátil život. Do dvou měsíců se ale z ní stane opět staveniště.

21.02.2016


CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: