> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Obiekty mieszkalne > Apartamenty > Čeladná - FARSKÉ LÚKY

Čeladná - FARSKÉ LÚKY

Faza projektu: dokončený

Informacje podstawowe:

RESORT FARSKÉ LÚKY

Vítejte v Resortu Farské lúky Čeladná. Tento jedinečný areál spojuje nadstandardní bydlení s komfortním zázemím. O vaše pohodlí se postarají pracovníci recepce, příjemné chvíle strávíte v nové italské restauraci. Připravuje se výstavba krytého aquaparku. Resort se nachází v centru Čeladné, malebné podhorské obci, která nabízí jedinečné zázemí pro bydlení i volný čas.

PROČ ŽÍT NA FARSKÝCH LÚKÁCH?

  1. Bydlení v přírodě – díky krásné přírodě a zdravému vzduchu je Čeladná vyhledávaným místem pro život.
  2. Výborná dostupnost – do centra Ostravy to autem zvládnete za 25 minut. Nádraží a autobusová zastávka jsou nedaleko.
  3. Bezpečí – resort je 24 hodin denně pod dohledem recepce nebo strážní služby. Byty jsou připojeny na pult centrální ochrany.
  4. Zázemí pro bydlení – v areálu naleznete recepci a italskou restauraci, v přípravě je výstavba aquaparku. Ostatní obchody a služby nedaleko.
  5. Volný čas – vedle vyhlášeného golfového a lázeňského areálu najdete v Čeladné i řadu dalších sportovišť a zařízení pro volný čas

Apartmány Farské lúky jsou součástí stejnojmenného resortu, který se nachází v centru Čeladné, zhruba 300m od nového náměstí. Vedle bydlení v moderních bytech resort nabízí zázemí recepce a od června 2011 také novou italskou restauraci.

Recepce, umístěná u vjezdu do areálu, nabízí řadu služeb pro zpříjemnění pobytu na Čeladné, ať už jste jejím víkendovým návštěvníkem nebo je vaší domovskou adresou. Nabídka služeb je sestavena s cílem zbavit vás běžných starostí a umožnit nerušeně odpočívat a užívat si všeho, co Čeladná nabízí.

Nabídka bytů zde

Więcej informacji o lokalizacji

Čeladná - FARSKÉ LÚKY

Informacje kontaktowe

Conti Real Čeladná
Čeladná 711
739 12 Čeladná
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 558 684 174

Telefon komórkowy:
work +420 777 300 099

Fax:
fax +420 558 684 173

E-mail:

Web:
www.celadna.net

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: