> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Pomieszczenia komercyjne > Brno - Český technologický park

Brno - Český technologický park

Faza projektu: ve výstavbě

Informacje podstawowe:

Český technologický park je zamýšlen jako rozvojový projekt s nízkou mírou zastavěnosti nabízející 190 000 m2 smíšených prostor pro kanceláře, výzkum a lehký průmysl, společně s prostorami pro odpočinkové aktivity a služby. Celý areál je připojen k budovám Vysokého učení technického. Město Brno, kde se projekt nachází, je strategicky lokalizováno ve středu Evropy. Nabízí výhody moderního podnikatelského prostředí na úrovni Evropského společenství a progresivní ekonomiky centrální a východní Evropy.

Brno má silnou tradici v elektrotechnice a strojírenství a zaměřuje se na podnikání v hi-tech technologiích zasazených do prostředí s kvalifikovanou pracovní silou s odpovídajícími náklady. Bezprostřední blízkost Vysokého učení technického umožňuje přilákat absolventy, kteří mohou pracovat na projektech s vedoucími světovými firmami. Park nabízí reprezentativní plochy pro výrobu, montáž, výzkum, technický vývoj a kanceláře k pronájmu nebo k prodeji. Nyní se zde již nacházejí společnosti Siemens, IBM, FEI, SGI, Vodafone, Honeywell Controls, Symbol Technologies a další.

Další rozvoj

Územní plán zóny
byl přijat Městem Brnem. Jde o strategické pozemky na rozloze 120 ha, které zahrnují prostory Vysokého učení technického, 3 km na severovýchod od centra města. Technologický park se koncentruje na 60 ha pozemků a zahrnuje obchodní, výzkumné a vývojové prostory při nízké hustotě výstavby. Vše je umístěno v atraktivním parkovém prostředí.

Obrázek

Fáze 1 tohoto rozvojového projektu se koncentruje do dvou zón vedle hlavních budov Vysokého učení. Hlavní rychlostní komunikace prochází podél rozvojového území Parku a umožňuje tak jednoduchý přístup do města a na mezinárodní dálnici. Technologický Park je napojen na místní tramvajové a autobusové linky zajišťující spojení do centra.

Zóna A

Zóna 1A Českého technologického parku pokrývá 5ha plochy rozdělené do zainvestovaných pozemků, které jsou strategicky přilehlé k hlavnímu vysokoškolskému komplexu. Zóna nabízí celkem 28 380m2 plochy pro kanceláře, výzkum a lehkou výrobu.

Zóna B

Zóna 1B pokrývá 5,5 ha a nabízí plochy pro výrobu a montáž s kancelářskými plochami.Do dnešního dne již bylo postaveno 6 000 m2 ve dvou blocích a zóna nabízí dalších 16 200 m2 ploch v různých typech budov dle přání zákazníků.

Więcej informacji o lokalizacji

Brno - Český technologický park

Informacje kontaktowe

Jihomoravský kraj
Žerotínovo nám. 3/5
601 82 Brno
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 54165 1111

Fax:
fax +420 54165 1209

E-mail:

Web:
www.kr-jihomoravsky.cz

Technologický Park Brno, a.s.
Technická 15
616 00 Brno

Telefon:
+420 541 191 112
Fax:
+420 541 191 133
E-mail:
info@technology­park.cz
Web:
www.technology­park.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: