> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Pomieszczenia komercyjne > Naukowo-technologiczne parki > ČR - CTZONES

ČR - CTZONES

Faza projektu: dokončený

Informacje podstawowe:

CTZone jsou malorozměrové a specificky účelově vybudované micro-parky, navržené speciálně na požadavky rostoucí skupiny malých a středně velkých podniků. CTZone se nachází v blízkosti městských center, vytváří dynamickou komunitu pro malé podniky a nabízí malým a středně velkým podnikům přednosti nových a vysoce efektivních prostor. Základní jednotky jsou k dispozici od plochy 450 m2 a vždy nabízí možnost rozšíření.

CTZone rovněž představují perfektní řešení pro velké mezinárodní společnosti, které hledající přímý přístup ke svým klientům nebo zde chtějí zavést svá prodejní nebo servisní místa pro celý region.

CTZone se skládají z racionálně vyprojektovaných dvoupodlažních jednotek – CTBoxes. Každá jednotka poskytuje uživatelům administrativní prostory, výstavní prostory a prostory pro lehkou výrobu, opravy a sklady. Speciálně navržené nájemní smlouvy opravňují nájemce k růstu v rámci jedné CTZone nebo v rámci celé sítě CTZone.

ČR - CTZONES

Informacje kontaktowe

CTP Invest, spol. s r. o.
Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 565 535 565

Fax:
fax +420 565 533 501

E-mail:

Web:
www.ctpinvest.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: