> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Pomieszczenia komercyjne > Multifunkcjonalny > Zlín - Společensko-obchodní centrum Kaskáda

Zlín - Společensko-obchodní centrum Kaskáda

Faza projektu: plánovaný

Informacje podstawowe:

Popis objektu: Společensko-obchodní centrum Kaskáda Zlín bude jedním z nejmodernějších obchodních a kulturních projektů ve Zlíně. Ve čtyřech kaskádově odsazených nadzemních a třech podzemních podlažích bude k dispozici přes 120 obchodních, restauračních, sportovních a společenských jednotek. Multifunkční centrum o rozloze více jak 30 000 metrů čtverečních nabídne až 600 bezplatných parkovacích míst a z pohledu komfortu pro návštěvníky i nájemníky splňuje představy projektu tzv. třetí generace.

V centru budou nejen obchodní jednotky, ale i kavárny, dětské koutky, fitness a welness centrum a restaurace. Standardní součástí obdobných projektů je také odpočinková zóna s lavičkami a zelení.

Atraktivitu stavby zvyšuje i účast renomované architektonické kanceláře Chapman Taylor, která patří do první desítky světových architektů specializující se na společenská a obchodní centra. Na projektu se výrazně podílí také zlínská kancelář Centroprojekt.

Lokalita:

Projekt Kaskáda se bude nacházet v centru Zlína mezi ulicemi Březnická, Mostní a U zimního stadionu. Bude tak dostupně napojené jak na systém silničních komunikací, tak i na městkou hromadnou dopravu. Kaskáda bude lehce dostupná i pěšky z centra Zlína.

Nájemci i návštěvníci budovy budou mít k dispozici:

  • přímé napojení na hlavní třídu Tomáše Bati, po níž se přijíždí do centra Zlína ve směru od Otrokovic a opačným směrem od Vizovic (tedy od hranic se Slovenskem)
  • přímé napojení na ulici Březnická, po níž se přijíždí ve směru od Uherského Hradiště (a zároveň také od hranic se Slovenskem)
  • rychlé spojení s centrem města
  • stanice trolejbusů a autobusů v těsné blízkosti objektu (za budovou se bude nacházet stávající točna trolejbusů a autobusů)
  • bezproblémovou dopravu v oblasti díky dopravní regulaci, rozšiřování ulic a samostatným garážovým prostorám
  • dostatečné možnosti bezplatného parkování

Okolí a služby:

Koncepce celého projektu Kaskáda oživí centrum města Zlína, kde doposud podobné centrum chybí. Nabídne kvalitní nákupní prostory a také prostor pro sport, odpočinek či zábavu. Projekt tak zahrnuje dotvoření příjemného prostředí pomocí maximálního množství zelených ploch.

Zlín - Společensko-obchodní centrum Kaskáda

Informacje kontaktowe

PPF ECM Holding B.V.
Evropská 2690/17
160 41 Praha 6
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 224 174 555

Fax:
fax +420 224 174 610

E-mail:

Web:
www.ppfecm.com

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2022 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: