> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Obiekty mieszkalne > Mieszkania > Ostrava - Dům u Kalicha

Ostrava - Dům u Kalicha

Faza projektu: dokončený

Informacje podstawowe:

Dům „U KALICHA“ je umístěn v samém centru městské části Slezská Ostrava na velice klidné ulici, pěšky dostupné do centra Ostravy, je bezprostředně napojen na sousední budovu Husova sboru náboženské obce Církve československé husitské. Tato část se nalézá v bezprostřední blízkosti centra města, s kterým je propojena nejblíže situovaným mostem Miloše Sýkory. Slezská Ostrava, stejně jako celý dům se nachází ve svahu s výhledem západně na centrum Ostravy.

Čtvrť vždy byla velice oblíbeným místem pro bydlení, je zde v okolí celá řada obytných vil z „první republiky“ ale také domů historicky daleko mladších. Hned po sametové revoluci zde bylo postaveno několik obytných komplexů se spíše průměrnou architektonickou hodnotou. Nový rozvoj bydlení je zde patrný především od roku 2005, kdy se začalo s výstavbou městského bydlení ve formě řadových rodinných domů. Bydlení v této čtvrti znamenalo vždy pro místní obyvatele města mít velice dobrou „adresu“.

Więcej informacji o lokalizacji

Ostrava - Dům u Kalicha

Informacje kontaktowe

STING Development
Jakubská 1/121
602 00 Brno
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 542 214 689

Fax:
fax +420 542 214 688

E-mail:

Web:
www.stingdevelopment.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: