> Strona wstępna > Dla publicznoĹ›ci > Projekty > Obiekty historyczne > Frýdlant nad Ostravicí - Penzion Letohrádek

Frýdlant nad Ostravicí - Penzion Letohrádek

Faza projektu: dokončený

Informacje podstawowe:

Penzion Letohrádek – Stylové ubytování s výtečnou kuchyní

Penzion Letohrádek ve Frýdlantu nad Ostravicí byl zrekonstruován a otevřen v roce 1997 ve stylu architekta Dušana Jurkoviče. Nachází se v nádherném prostředí ondřejnického masivu Moravskoslezských Beskyd.

Romantická stavba oplývající barevnými vyřezávanými prvky vždy ladila s přilehlou alejí vzrostlých topolů a lip. Již na přelomu 19. a 20. století se stal Letohrádek oblíbeným odpočinkovým místem výletníků směřujících na vrchol Ondřejníku či Lysé hory.

V současné době nabízí areál Letohrádku příjemné prostředí k odpočinku i občerstvení ve všech ročních obdobích. Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem a internetem. Pochutnat si zde můžete na místní i mezinárodní kuchyni či zvěřinových specialitách. Rozsáhlý jídelní lístek skvěle doplňuje široká nabídka ušlechtilých moravských vín z portfolia Gotického sklepa ve Štramberku a čepované kvasnicové pivo Trubač z Městského pivovaru Štramberk.

V upraveném lesním parku, který je součástí areálu, si můžete zahrát ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, popřípadě posedět u zahradního krbu a jezírka. Pro děti jsme připravili velký dětský koutek s množstvím prolézaček.

Letohrádek je vhodný i pro rodinné či firemní oslavy, rauty a workshopy. Restaurace s nekuřáckou částí, terasou a altánem pojme najednou čtyřicet hostů.

Než si u nás pochutnáte…

V restauraci penzionu Letohrádku potěšíme především milovníky zvěřinových specialit. Srnčí steak na víně (přírodní steak z mladého srnce s omáčkou z jalovce, bílého vína a másla) či Nudličky sv. Huberta (jelení nebo srnčí kýta restovaná s pórkem, žampiony, šunkou a zjemněnou smetanou) chutnají ve stylových loveckých interiérech báječně. Jídelní lístek ovšem nezapomíná ani na vegetariány a žíznivé poutníky. Nabídka ušlechtilých moravských vín a čepovaného štramberského kvasnicového piva Trubač přijde vhod nejen těm, co se právě vracejí kolem Letohrádku ze své túry na vrchol Ondřejníku či Lysé hory.

Restaurace s nekuřáckou částí, terasou a altánem pojme najednou čtyřicet hostů.

Ubytování

Interiér penzionu i restaurace je laděn do chalupářského a mysliveckého stylu, včetně útulného ubytování se sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem a internetem. Celkem nabízí hlavní budova penzionu 4 samostatné pokoje a 1 apartmán. V tzv. Malém Letohrádku je připraven pokoj i s krbem.

V upraveném lesním parku, který je součástí areálu, si můžete zahrát ruské kuželky, minigolf, stolní tenis, popřípadě posedět u zahradního krbu a jezírka. Pro děti jsme připravili velký dětský koutek s množstvím prolézaček.

Ceník ubytování

  1 osoba 2 osoby přistýlka
Pokoj v podkroví 500 Kč 900 Kč -
Apartmán 1 000 Kč 1 800 Kč -
Pokoj 800 Kč 1 500 Kč -
Domeček 1 500 Kč 2 800 Kč 1 000 Kč

Kde nás naleznete:
GPS: 49°35'5"N; 18°21'2"E

Kontakty:

Penzion Letohrádek
U letohrádku 143
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tel: +420 558 678 387
E-mail: letohradek@relax­vpodhuri.cz

Frýdlant nad Ostravicí - Penzion Letohrádek

Informacje kontaktowe

ŠMÍRA - PRINT, s.r.o.
Rudná 98
700 30 Ostrava-Zábřeh
Pokazać na mapie

Telefon:
work +420 596 238 439

Fax:
fax +420 596 238 440

E-mail:

Web:
www.relaxvpodhuri.cz

CZ | EN | PL

Zalogować

© 2023 AVÍZO, a.s. Zawartość jest udostępniona tylko dla celów prywatnych. Jakiekolwiek wykorzystanie komercyjne bez zgody pisemnej spółki AVÍZO, a.s. jest surowo zabronione.

Zalogować użytkownikaxxx: